Pic

DavetiyeKıymetli Meslektaşlarım;

Anadolu’nun değişik şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz ve 30 Eylül - 02 Ekim 2021 tarihlerinde "ANADOLU GASTROENTEROLOJİ GÜNLERİ" başlıklı toplantımızda sizleri “Sevgi ve Hoşgörü” şehri olan Konya’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kongremiz özlediğimiz meslektaşlarımızla yüz yüze görüşme ve bilgi paylaşımı sağlamamıza yardımcı olacak hem de Konya’yı tarihi ,kültürü ve gelenekleri ile daha yakından tanımamızı sağlayacaktır.

Gastrointestinal ve hepatobiliyer hastalıklarla ilgili bilgilerimizin hem uluslararası literatür hem de kliniklerimizin kendi tecrübeleri ışığında güncellendiği bu toplantılar, gittikçe artan katılımcıları ile gelenekselleşmiştir. Bu yıl da sizlerle birlikte konuşarak, tartışarak ve interaktif ortamlar yaratarak keyifli bir 3 gün geçireceğiz. Program başta gastroenteroloji olmak üzere iç hastalıkları, genel cerrahi, enfeksiyon hastalıkları ve aile hekimliği uzmanlarının ilgisini çekecek şekilde planlandı.

Yeni bilimsel bilgi ve uygulamaları paylaşmak ve Konya kültürünü tanımak için sizleri; tarihin derinliklerinde birçok medeniyete beşiklik etmiş, geçmişin mirasını ve kültürel birikimini bugünle birleştirmiş, dünyanın “Mevlana” şehri olarak tanıdığı; Konya şehrine davet etmekten onur duyarız.

Doç. Dr. Mehmet ASIL
Necmettin Erbakan Üniversitesi,Meram Tıp Fakültesi
İç Hastalıkları Bilim Dalı